Teşekkür ilanı Vermek

Hürriyet gazetesine Akdenizin tüm il ve ilçelerinden başta Antalya olmak üzere Teşekkür ilanlarınızı ajansımıza email yoluyla ulaştırarak tasarım aşamasına getirilerek gazetemiz hürriyette yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


Teşekkür ilanları Şükran yada minnettarlık belirten sosyal ilan türüdür. Bir çok durumda teşekkür ilanlarını gazetelerin ilan sayfalarında mutlaka görmüşüzdür. Bu ilanlar genelde Hastalıkla mücadele ve başarılı bir operasyon, ameliyat gibi, hastane personelinin yakın ilgisine duyulan Doktorlara, başhekime, personele minnet duygusu içeren ilanlardır. Veya vefat ilanı sonrası vefat eden kişinin ailesi ile acıyı paylaşan taziyelerini sunan yakın çevresine duyuru niteliğinde Teşekkür etmek için verilen ilan biçimidir.


Teşekkür ilanlarını verirken ajansımızın deneyimli personeli ilanın başlangıcından tasarım aşaması ve sonuçlandırmaya kadar ilanınıza en yakın ilgi ve özveriyi gösterecektir. Ekonomik, Hızlı, Güvenli ilan vermek için ajansımızın Antalya ilan destek hattını arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Hürriyet Teşekkür ilanı Örneklerimizden bir kaç tanesi


Hürriyet Akdeniz Teşekkür İlanı